Wymiana towaru  /dotyczy e-sklepu/
 

Jeśli zakupiony towar nie spełnia w jakikolwiek sposób oczekiwań, Klient może wymienić zakupiony towar na inny, w ciagu 30 dni. Wymiana odbywa się na zasadzie odstąpienia od umowy sprzedaży i dokonania ponownego zakupu poprzez złożenie zamówienia przez Klienta. W tym celu należy postępować zgodnie z procedurą zwrotu opisaną poniżej, a następnie złożyć nowe zamówienie na wybrany, dostępny produkt. 


Odstąpienie od umowy - zwrot  /dotyczy zakupów dokonanych poprze sklep internetowy PRIMAMODA.COM.PL


                                                     


Aktualna lista salonów przyjmujących zwroty zamówień złożonych na PRIMAMODA.COM.PL

Wrocław - Galeria Dominikańska
Kraków - Bonarka City Center
Kraków - Galeria Krakowska
Rzeszów - Millenium Hall
Katowice - Silesia
Poznań - Malta
Poznań - Stary Browar
Łódz - Galeria Łódzka
Płock - Galeria Wisła
Szczecin - Kaskada
Szczecin - Galaxy
Warszawa - Galeria Mokotów
Gdynia - CH KlifZgodnie z obowiązującym prawem, Klient ma możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Czas ten liczony jest od momentu dostarczenia przesyłki. Wystarczy, że w ciągu 30-stu dni Sklep internetowy zostanie poinformowany pisemnie (PRIMAMODA "Zwrot" ul. Parafialna, 52-233 Wrocław) lub e-mailowo: shop@primamoda.com.pl o skorzystaniu z prawa odstąpienia od umowy.

Klient może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
Pobierz formularz odstąpienia od umowy sprzedaży:
Formularz zwrotu
W przypadku odstąpienia od umowy Klientowi zostaną zwrócone wszelkie płatności, w tym koszty dostarczenia przesyłki (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Prima Moda S.A.), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrot płatności zostanie dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraził zgodzę się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z tym zwrotem. W przypadku płatności za pobraniem  zwrot środków zostanie dokonany jedynie na nr konta bankowego wskazanego przez Klienta.

 

Klient będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu Towaru. 

Klient odpowiada tylko za zmniejszenie wartości Towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Adres do zwrotu:

PRIMAMODA "Zwrot"
ul. Parafialna 71
52-233 Wrocław

 

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dygata 4/7 , 01-748 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815