Wymiana towaru  /dotyczy e-sklepu/
 

Jeśli zakupiony towar nie spełnia w jakikolwiek sposób oczekiwań, Klient może wymienić zakupiony towar na inny, w ciagu 30 dni. Wymiana odbywa się na zasadzie odstąpienia od umowy zakupu i dokonania ponownego zakupu poprzez złożenie zamówienia przez Klienta. W tym celu należy postępować zgodnie z procedurą zwrotu opisaną poniżej, a następnie złożyć nowe zamówienie na wybrany, dostępny produkt. 


Odstąpienie od umowy - zwrot  /dotyczy zakupów dokonanych poprze sklep internetowy PRIMAMODA.COM.PL/


                                                     


Aktualna lista salonów przyjmujących zwroty zamówień złożonych na PRIMAMODA.COM.PL

Wrocław - Galeria Dominikańska
Kraków - Bonarka City Center
Rzeszów - Millenium Hall
Katowice - Silesia
Poznań - Malta
Łódz - Galeria Łódzka
Płock - Galeria Wisła
Lublin - Galeria Plaza
Szczecin - Kaskada
Szczecin - Galaxy
Warszawa - Galeria Mokotów
Warszawa - CH PromenadaZgodnie z obowiązującym prawem, Klient ma możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży w ciągu 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Czas ten liczony jest od momentu dostarczenia przesyłki. Wystarczy, że w ciągu 30-stu dni Sklep internetowy zostanie poinformowany pisemnie (PRIMAMODA "Zwrot" ul. Robotnicza 1a, 53-607 Wrocław, brama nr 3) lub e-mailowo: shop@primamoda.com.pl o skorzystaniu z prawa odstąpienia od umowy.

Formularz odstąpienia od umowy jest dostępny w Panelu Klienta lub też można go pobrać, klikając w ten LINK.
Klient może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Formularz zwrotu
W przypadku odstąpienia od umowy Klientowi zostaną zwrócone wszelkie płatności, w tym koszty dostarczenia przesyłki (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Prima Moda S.A.), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrot płatności zostanie dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraził zgodzę się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z tym zwrotem. 

Klient będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu Towaru. 

Klient odpowiada tylko za zmniejszenie wartości Towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Adres do zwrotu:

PRIMAMODA "Zwrot"
ul. Robotnicza 1a (brama nr 3)
53-607 Wrocław

 

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dygata 4/7 , 01-748 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815