Wymiana towaru /dotyczy e-sklepu/

Jeśli zakupiony towar nie spełnia w jakikolwiek sposób oczekiwań, Klient może wymienić zakupiony towar na inny, w ciągu 14 dni. Wymiana odbywa się na zasadzie odstąpienia od umowy sprzedaży i dokonania ponownego zakupu poprzez złożenie zamówienia przez Klienta. W tym celu należy postępować zgodnie z procedurą zwrotu opisaną poniżej, a następnie złożyć nowe zamówienie na wybrany, dostępny produkt.

Odstąpienie od umowy - zwrot /dotyczy zakupów dokonanych poprzez sklep internetowy PRIMAMODA.COM.PL/

Aktualna lista salonów przyjmujących zwroty zamówień złożonych na PRIMA MODA.COM.PL

  1. Wrocław - Magnolia Park

Zgodnie z obowiązującym prawem, Klient ma możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 14dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Czas ten liczony jest od momentu dostarczenia przesyłki. Wystarczy, że w ciągu 14-stu dni Sklep internetowy zostanie poinformowany pisemnie (PRIMA MODA "Zwrot" ul. Legnicka 58, 54-204 Wrocław, Salon Prima Moda lokal O25 .)lub e-mailowo: shop@primamoda.com.pl o skorzystaniu z prawa odstąpienia od umowy.

Klient może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Pobierz formularz odstąpienia od umowy sprzedaży:

Formularz zwrotu

W przypadku odstąpienia od umowy Klientowi zostaną zwrócone wszelkie płatności, w tym koszty dostarczenia przesyłki (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Prima Moda S.A.), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrot płatności zostanie dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraził zgodę się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Klient nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem. W przypadku płatności za pobraniem zwrot środków zostanie dokonany jedynie na podany przez Klienta nr konta bankowego.

Klient będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.

Klient odpowiada tylko za zmniejszenie wartości Towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Adres do zwrotu:

PRIMA MODA "Zwrot"  ul. Legnicka 58, 54-204 Wrocław, Salon Prima Moda lokal O25

place_icon Salony search_icon Szukaj favourite_icon Ulubione account_icon Konto card_icon Koszyk
Do góry