SPRAY DO ZAMSZU I NUBUKU NEUTRALNY

SPRAY DO ZAMSZU I NUBUKU NEUTRALNY

Numer katalogowy SPRAY ZAMSZ NEUTRO

Dostępność: Brak w magazynie

20,00 zł

Sprawdź dostępność w salonach

Opis produktu

Preparat impregnujący, bezbarwny, przeznaczony do skóry zamszowej i nubuku. Dzięki zawartości silnie wodoodpornego składnika 3M™ Scotchgard™ i fluoru zapobiega przemakaniu, chroni przed osadzaniem się plam oraz zaciekami z wody, śniegu oraz tłuszczu. Zawarte składniki odświeżają kolor, przywracają pierwotny nowy wygład, odnawiają zamsz i nubuk. Polecany do impregnowania obuwia torebek i większych powierzchni takich jak kurtki i płaszcze.

Sposób użycia: Wstrząsnąć, pryskać na suchą i czystą skórę w odległości 20 cm. Pozostawić do wyschnięcia. Wyszczotkować.

Uwaga: przed zastosowaniem na całej powierzchni należy wypróbować produkt na niewielkiej powierzchni, celem sprawdzenia działania preparatu na strukturę i kolor skóry. zastosowanie.

Kolor: bezbarwny, z przeznaczeniem do wszystkich kolorów

Pojemność: 250 ml

Najnowsze opinie klientów

Agnieszka
Ocena 5/5
Bardzo dobry produkt,świetnie chroni przed zabrudzeniami dzięki temu,że tworzy na skórze barierę ochronną.Gorąco polecam :)

Zobacz również

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul.Parafialna 27, 52-233 Wrocław, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815