Prima Moda wyemituje obligacje

Prima Moda podała warunki prywatnej emisji dwuletnich obligacji. Pozyskane środki spółka przeznaczy na dalsze zwiększanie potencjału sprzedaży.

 Zarząd spółki Prima Moda podjął decyzję o emisji dwuletnich obligacji zabezpieczonych o łącznej wartości maksymalnej do 3 mln zł. Zostanie przeprowadzona w ramach oferty prywatnej.

·       Termin rozpoczęcia zapisów to 21 listopada, a termin zakończenia ich przyjmowania i dokonywania wpłat na obligacje to 7 grudnia 2016 roku.

·   Oprocentowanie obligacji będzie stałe i wyniesie 8,25% w skali roku.

Celem emisji obligacji jest pozyskanie dodatkowych środków na finansowanie dalszego rozwoju działalności spółki. Zarząd będzie kontynuować działania, dzięki którym systematycznie zwiększa się potencjał i efektywność sprzedaży. Prima Moda planuje rozbudowanie oferty w segmencie modowym, poprzez wprowadzenie nowych linii produktów, jak również efektywny rozwój kanałów sprzedaży online.

 

Prima Moda to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku marek w segmencie wysokiej klasy obuwia i skórzanych akcesoriów modowych, m.in. takich jak torebki i paski. Szerokie portfolio komplementarnych produktów jest mocnym atutem spółki. Wszystkie firmuje własną marką PRIMAMODA.