Flowers

PRIMAMODA OMNICHANNEL - Zmieniamy się dla Ciebie na lepsze!

Wygodne zakupy z PRIMAMODA OMNICHANNEL

Już teraz zamawiając produkty ze sklepu internetowego PRIMAMODA możesz je odebrać w salonie stacjonarnym! Nie czekaj na kuriera, wybierz jeden z kilkunastu salonów PRIMAMODA w całej Polsce i odbierz paczkę w dogodnym terminie. Zapłać w najwygodniejszy dla ciebie sposób: przelewem tradycyjnym, za pobraniem, online dzięki PayU lub przy odbiorze zamówienia w salonie stacjonarnym.

Dzięki połączeniu wszystkich kanałów sprzedaży, zakupy w PRIMAMODA są wygodne i szybkie, a technologia RWD umożliwia realizację zamówień w dowolnym miejscu i czasie na wszystkich urządzenach z internetem. Masz możliwość zamówienia wszystkich produktów, znajdujących się w asortymencie sklepu internetowego. Tak działa OMNICHANNEL PRIMAMODA!

Online, Offline, Mobile 

Produkty PRIMAMODA możesz kupować w domowym zaciszu korzystając ze sklepu internetowego www.primamoda.com.pl lub tradycyjnie w salonach stacjonarnych. Stronę internetową PRIMAMODA możesz również wygodnie przeglądać na swojej komórce lub tablecie.

Płatność online, przelewem lub w salonie.

Za swoje zamówienie w sklepie internetowym możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, poprzez PayU lub wybrać opcję płatności za pobraniem kurierskim. Jeśli zdecydujesz się na odbiór zamówienia w salonie PRIMAMODA możesz opłacić je z góry (przelewem lub poprzez PayU) albo wybrać opcję płatności przy odbiorze w salonie. Dzięki temu na miejscu masz możliwość obejrzenia produktu oraz przymierzenia obuwia. W przypadku odbioru zamówienia w salonie możesz za nie zapłacić naszą kartą podarunkową Gift Card PRIMAMODA.

Darmowa dostawa kurierem i odbiór w salonie

Jeśli wartość Twojego zamówienia przekroczy 199 zł, a zdecydujesz się na dostawę kurierem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów wysyłki. Istnieje także możliwość odebrania zamówienia online w wybranym salonie PRIMAMODA dzięki Click&Collect. 

Dogodny zwrot 

Jeśli zmienisz zdanie i zdecydujesz się na zwrot części lub całego zamówienia, możesz tego dokonać bez dodatkowych kosztów. Wystarczy przynieść zwracane produkty do salonów PRIMAMODA obsługujących OMNICHANNEL. Możesz również odesłać zwrot do naszego magazynu. Na poinformowanie nas o zmianie swojej decyzji masz aż 30 dni!

 

Dopasuj rozmiar 

Przed wybraniem się na zakupy do salonu stacjonarnego możesz sprawdzić czy interesujący Cię model i rozmiar są dostępne w wybranym salonie PRIMAMODA poprzez naszą stronę internetową www.primamoda.com.pl .

Jeżeli w wybranym przez Ciebie salonie stacjonarnym nie ma Twojego rozmiaru bądź koloru wymarzonego produktu, możesz go zamówić w sklepie internetowym PRIMAMODA z opcją odbioru w wybranym salonie lub poprzez wysyłkę pod wskazany przez Ciebie adres


Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 6/14, 00-537  Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815