Okulary przeciwsłoneczne z czarnymi szkłami typu CATEYE

Okulary przeciwsłoneczne z czarnymi szkłami typu CATEYE

Wyprzedaż

Ostatnie sztuki

Numer katalogowy 11K-P16425 SHINY.BLACK/BAMBOO

-30%

Special Price 119,00 zł

Normalna cena: 169,00 zł

Sprawdź dostępność w salonach

Opis produktu

Czarne damskie okulary przeciwsłoneczne typu cateye. Oprawki typu kocie oko w czarnym kolorze. Okulary z bambusowymi zausznikami w jasnym kolorze, od środka ozdobione grawerowanym logo PRIMAMODA. Ten fason okularów optycznie skraca twarz i dlatego idealnie pasuje osobom o podłużnej twarzy. Soczewki z polaryzacją wykonane są z wysokiej jakości akrylowego tworzywa, które zapewniają trwałość i komfort użytkowania.

Soczewki posiadają filtr 3. kategorii, który doskonale chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Model posiada filtry polaryzacyjne oraz powłokę revo, które eliminują refleksy świetlne odbijające się od powierzchni oraz chronią wzrok przed promieniowaniem ultrafioletowym. Dzięki zastosowaniu tak silnego filtra okulary sprawdzą się podczas prowadzenia auta czy pobytu nad morzem.

Okulary posiadają atest CE gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania. Każdy model sprzedawany jest w zestawie z eleganckim, twardym etui z logiem PRIMAMODA oraz ściereczką z irchy, która delikatnie pielęgnuje okulary, nie powodując zarysowań. Okulary zapakowane w ochronny woreczek. 

Informacje dodatkowe

Kolor Beżowy/Czarny
Materiał Akryl/Metal

INFORMACJE O WYMIARACH OKULARÓW

okulary

A - szerokość oprawki 14,4 cm

B - szerokość szkła 5,5 cm

C - szerokość mostka 1,5 cm

D - wysokość oprawki 5 cm

E - długość zausznika 14,7 cm

Najnowsze opinie klientów

Dodaj pierwszą opinię

Dopełnij swój wizerunek:

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 6/14, 00-537  Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815