Okulary przeciwsłoneczne z czarnymi oprawkami i błękitnymi szkłami

Okulary przeciwsłoneczne z czarnymi oprawkami i błękitnymi szkłami

Wyprzedaż

Ostatnie sztuki

Numer katalogowy 11K-P16424 SHINY.BLACK/BAMBOO

-60%
Nowość w Outlet

Special Price 67,00 zł

Normalna cena: 169,00 zł

Sprawdź dostępność w salonach

Opis produktu

Damskie okulary przeciwsłoneczne z charakterystycznymi oprawkami w czarnym kolorze. Model z lustrzanymi szkłami, mieniącymi się w odcieniach niebieskiego. Soczewki połączone są zaokrąglonym, złotym mostkiem. Bambusowe zauszniki w kolorze beżowym i wzbogacone od wewnątrz logiem PRIMAMODA. Model dedykowany osobom o twarzy owalnej lub trójkątnej, ponieważ optycznie ją poszerzy. Soczewki z polaryzacją wykonane są z wysokiej jakości akrylowego tworzywa, które zapewniają trwałość i komfort użytkowania.

Soczewki posiadają filtr 3. kategorii, który doskonale chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Model posiada filtry polaryzacyjne oraz powłokę revo, które eliminują refleksy świetlne odbijające się od powierzchni oraz chronią wzrok przed promieniowaniem ultrafioletowym. Dzięki zastosowaniu tak silnego filtra okulary sprawdzą się podczas prowadzenia pojazdów czy pobytu nad morzem. Okulary posiadają atest CE gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania.

Okulary zapakowane w ochronny woreczek. Model w zestawie z eleganckim, czarnym, twardym etui, wzbogaconym złotym logiem PRIMAMODA oraz ściereczką z irchy, która delikatnie pielęgnuje okulary, nie powodując zarysowań.

Informacje dodatkowe

Kolor Czarny/Niebieski
Materiał Akryl/Metal

INFORMACJE O WYMIARACH OKULARÓW

okulary

A - szerokość oprawki 13,7 cm

B - szerokość szkła 5,1 cm

C - szerokość mostka 2 cm

D - wysokość oprawki 4,6 cm

E - długość zausznika 14,7 cm

Najnowsze opinie klientów

Dodaj pierwszą opinię

Dopełnij swój wizerunek:

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul.Parafialna 27, 52-233 Wrocław, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815