Okulary przeciwsłoneczne w odcieniach różu AMENO

Okulary przeciwsłoneczne w odcieniach różu AMENO

Wyprzedaż

Numer katalogowy 8W-WP3514 PINK

-20%

Special Price 159,00 zł

Normalna cena: 199,00 zł

Sprawdź dostępność w salonach

Opis produktu

Okulary damskie przeciwsłoneczne o oryginalnym kształcie soczewek. Model z zausznikami w złotym kolorze, wzbogaconymi o logo PRIMAMODA. Fason z oryginalnymi, gradientowymi soczewkami. Delikatne, zaokrąglone linie oprawek będą łagodzić kwadratowy kształt twarzy. Jasne kolory okularów najlepiej sprawdzą się u blondynek i rudowłosych.

Soczewki posiadają filtr 3. kategorii, który doskonale chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Dzięki zastosowaniu tak silnego filtra okulary sprawdzą się podczas prowadzenia pojazdów czy pobytu nad morzem. Okulary posiadają atest CE gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania.

Okulary zapakowane w ochronny woreczek. Model w zestawie z eleganckim, czarnym, twardym etui, wzbogaconym logiem PRIMAMODA. Puste etui można złożyć do poziomu koperty, dzięki czemu nie zajmuje za dużo miejsca. Do zestawu dołączana jest również ściereczka z irchy, która delikatnie pielęgnuje okulary, nie powodując zarysowań.

Informacje dodatkowe

Kolor Różowy
Materiał Akryl/Metal

INFORMACJE O WYMIARACH OKULARÓW

okulary

A - szerokość oprawki 13,8 cm

B - szerokość szkła 5,5 cm

C - szerokość mostka 1,0 cm

D - wysokość oprawki 5,2 cm

E - długość zausznika 14,5 cm

Najnowsze opinie klientów

Dodaj pierwszą opinię

Dopełnij swój wizerunek:

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul.Parafialna 27, 52-233 Wrocław, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815