Okulary przeciwsłoneczne typu Wayfarer z czarnymi szkłami

Okulary przeciwsłoneczne typu Wayfarer z czarnymi szkłami

Wyprzedaż

Numer katalogowy 2U-00361 BLACK/GOLD

Special Price 169,00 zł

Normalna cena: 199,00 zł

Sprawdź dostępność w salonach

Opis produktu

Czarne damskie okulary przeciwsłoneczne typu wayfarer. Oprawki o regularnym kształcie, o tej samej szerokości i wysokości frontu. Okulary z zausznikami w złotym kolorze, ozdobione grawerowanym logo PRIMAMODA. Ten fason okularów optycznie skraca twarz i dlatego idealnie pasuje osobom o podłużnej twarzy. Soczewki  z polaryzacją wykonane są z wysokiej jakości akrylowego tworzywa, które zapewniają trwałość.

Soczewki posiadają filtr 3. kategorii, który doskonale chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Dzięki zastosowaniu tak silnego filtra okulary sprawdzą się podczas prowadzenia auta czy pobytu nad morzem. Okulary posiadają atest CE gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania.

Każdy model sprzedawany jest w zestawie z eleganckim, twardym etui ze złotym logiem PRIMAMODA oraz ściereczką z irchy, która delikatnie pielęgnuje okulary, nie powodując zarysowań. Okulary zapakowane w ochronny woreczek. 

Informacje dodatkowe

Kolor Czarny
Materiał Akryl/Metal

INFORMACJE O WYMIARACH OKULARÓW

okulary

A - szerokość oprawki 14,7 cm

B - szerokość szkła 5,5 cm

C - szerokość mostka 1,2 cm

D - wysokość oprawki 5,8 cm

E - długość zausznika 14,3 cm

Najnowsze opinie klientów

Dodaj pierwszą opinię

Dopełnij swój wizerunek:

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dygata 4/7 , 01-748 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815