Okulary przeciwsłoneczne typu Pilotki z różowymi szkłami OFFEJO

Okulary przeciwsłoneczne typu Pilotki z różowymi szkłami OFFEJO

Wyprzedaż

Numer katalogowy 11K-M16210 GOLD/PINK

-40%

Special Price 119,00 zł

Normalna cena: 199,00 zł

Sprawdź dostępność w salonach

Opis produktu

Okulary damskie przeciwsłoneczne typu pilotki. Klasyczny fason w różowej odsłonie, urozmaicony złotymi, oryginalnymi zausznikami i podwójnym mostkiem. Delikatna i elegancka linia oprawek ukryta pod szkłami, nadaje okularom oryginalnego wyglądu. Fason dedykowany osobom o kwadratowej twarzy, którego celem jest jej optyczne wysmuklenie. Ponadczasowy model, który został stworzony aby chronić wzrok pilotów w latach 30., obecnie jest jednym z ulubionych modeli wszystkich miłośników mody.

Soczewki posiadają filtr 3. kategorii, który doskonale chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Dzięki zastosowaniu tak silnego filtra okulary sprawdzą się podczas prowadzenia pojazdów czy pobytu nad morzem.Okulary posiadają atest CE gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania.

Okulary zapakowane w ochronny woreczek. Model w zestawie z eleganckim, czarnym, twardym etui, wzbogaconym logiem PRIMAMODA. Puste etui można złożyć do poziomu koperty, dzięki czemu nie zajmuje za dużo miejsca. Do zestawu dołączana jest również ściereczka z irchy, która delikatnie pielęgnuje okulary, nie powodując zarysowań.

Informacje dodatkowe

Kolor Jasnoróżowy/Złoty
Materiał Akryl/Metal

INFORMACJE O WYMIARACH OKULARÓW

okulary

B - szerokość szkła 6,0

C - szerokość mostka 1,4

D - wysokość oprawki 5,5

E - długość zausznika 15,0

Najnowsze opinie klientów

Dodaj pierwszą opinię

Dopełnij swój wizerunek:

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul.Parafialna 27, 52-233 Wrocław, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815