Okulary przeciwsłoneczne typu Lenonki w kolorze nude

Okulary przeciwsłoneczne typu Lenonki w kolorze nude

Wyprzedaż

Numer katalogowy 13D-18464 SHINY GOLD/NUDE

-41%

Special Price 99,00 zł

Normalna cena: 169,00 zł

Sprawdź dostępność w salonach

Opis produktu

Okulary damskie przeciwsłoneczne typu lenonki w metalowych oprawkach w kolorze złota połączonego z nude. Zauszniki wykonane z czarnego tworzywa, ozdobione złotym logo PRIMAMODA. Model prezentuje się niezwykle oryginalnie i sprawdzi się, jako dodatek do wielu stylizacji. Fason dedykowany osobom o trójkątnej twarzy, którego celem jest jej optyczne skrócenie długości skroni i wysmuklenie linii twarzy. Ponadczasowy model vintage będący ikoną stylu.

Soczewki posiadają filtr 3. kategorii, który doskonale chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Model posiada filtry polaryzacyjne, które eliminują refleksy świetlne odbijające się od powierzchni, takich jak jezdnia czy woda. Dzięki zastosowaniu tak silnego filtra okulary sprawdzą się podczas prowadzenia pojazdów czy pobytu nad morzem. Okulary posiadają atest CE gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania.

Okulary zapakowane w ochronny woreczek. Model w zestawie z eleganckim, czarnym, twardym etui, wzbogaconym złotym logiem PRIMAMODA oraz ściereczką z irchy, która delikatnie pielęgnuje okulary, nie powodując zarysowań.

Informacje dodatkowe

Kolor Beżowy/Złoty
Materiał Akryl/Metal

INFORMACJE O WYMIARACH OKULARÓW

okulary

A - szerokość oprawki 13,5 cm

B - szerokość szkła 5,2 cm

C - szerokość mostka 2,0 cm

E - długość zausznika 13,8 cm

Najnowsze opinie klientów

Dodaj pierwszą opinię

Dopełnij swój wizerunek:

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul.Parafialna 27, 52-233 Wrocław, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815