Okulary przeciwsłoneczne typu cat eye ze srebrną aplikacją IVREA

Okulary przeciwsłoneczne typu cat eye ze srebrną aplikacją IVREA

Wyprzedaż

Numer katalogowy 13D-051107 SHINY.BLACK

-35%

Special Price 129,00 zł

Normalna cena: 199,00 zł

Sprawdź dostępność w salonach

Opis produktu

Okulary damskie przeciwsłoneczne w czarnym kolorze. Soczewki w ciemnym kolorze w oprawkach przypominających fason kocie oczy. Oryginalny model w stylu lat 50-tych z delikatną srebrną aplikacją po obu stronach. Zauszniki sygnowane złotym logiem PRIMAMODA. Okulary będą idealnym dodatkiem na lato do modnych, kobiecych stylizacji. Fason dedykowany osobom o prostokątnej twarzy, którego celem jest jej optyczne skrócenie.

Soczewki posiadają filtr 3. kategorii, który doskonale chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Model posiada filtry polaryzacyjne, które eliminują refleksy świetlne, odbijające się od powierzchni, takich jak jezdnia czy woda. Dzięki zastosowaniu tak silnego filtra okulary sprawdzą się podczas prowadzenia pojazdów czy pobytu nad morzem. Okulary posiadają atest CE gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania.

Okulary zapakowane w ochronny woreczek. Model w zestawie z eleganckim, czarnym, twardym etui, wzbogaconym złotym logiem PRIMAMODA oraz ściereczką z irchy, która delikatnie pielęgnuje okulary, nie powodując zarysowań.

Informacje dodatkowe

Kolor Czarny
Materiał Akryl/Metal

INFORMACJE O WYMIARACH OKULARÓW

okulary

A - szerokość oprawki 15 cm

B - szerokość szkła 4,5 cm

C - szerokość mostka 0,5 cm

D - wysokość oprawki 4 cm

E - długość zausznika 13,5 cm

Najnowsze opinie klientów

Dodaj pierwszą opinię

Dopełnij swój wizerunek:

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 6/14, 00-537  Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815