Okulary przeciwsłoneczne typu cat eye z podwójnym mostkiem

Okulary przeciwsłoneczne typu cat eye z podwójnym mostkiem

Wyprzedaż

Ostatnie sztuki

Numer katalogowy 13D-18664 LIGHT.GOLD

-30%

Special Price 119,00 zł

Normalna cena: 169,00 zł

Sprawdź dostępność w salonach

Opis produktu

Okulary damskie przeciwsłoneczne w metalowych oprawkach lekko zachodzących na szkła. Soczewki w ciemnym kolorze przypominające fason kocie oczy. Oryginalny model, swój niebanalny charakter zawdzięcza podwójnemu mostkowi oraz cieniutkimi oprawkami. Okulary będą idealnym dodatkiem na wiosnę. Fason dedykowany osobom o prostokątnej twarzy, którego celem jest jej optyczne skrócenie.

Soczewki posiadają filtr 3. kategorii, który doskonale chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Model posiada filtry polaryzacyjne, które eliminują refleksy świetlne, odbijające się od powierzchni, takich jak jezdnia czy woda. Dzięki zastosowaniu tak silnego filtra okulary sprawdzą się podczas prowadzenia pojazdów czy pobytu nad morzem. Okulary posiadają atest CE gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania.

Okulary zapakowane w ochronny woreczek. Model w zestawie z eleganckim, czarnym, twardym etui, wzbogaconym złotym logiem PRIMAMODA oraz ściereczką z irchy, która delikatnie pielęgnuje okulary, nie powodując zarysowań.

Informacje dodatkowe

Kolor Złoty
Materiał Akryl/Metal

INFORMACJE O WYMIARACH OKULARÓW

okulary

A - szerokość oprawki 14,1 cm

B - szerokość szkła 6,2 cm

C - szerokość mostka 1,8 cm

E - długość zausznika 13,8 cm

Najnowsze opinie klientów

Kasia
Ocena 5/5
Jestem bardzo zadowolona okulary są dość duże ale właśnie takich szukałam ,solidnie wykonane.Polecam.
Kasia
Ocena 5/5
Jestem bardzo zadowolona okulary są dość duże ale właśnie takich szukałam ,solidnie wykonane.Polecam.

Dopełnij swój wizerunek:

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 6/14, 00-537  Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815