Okulary przeciwsłoneczne typu cat eye w odcieniach różu GROTTI

Okulary przeciwsłoneczne typu cat eye w odcieniach różu GROTTI

Wyprzedaż

Numer katalogowy 13D-28860 R/GREY/MILKY.PINK

-59%
Towar powystawowy

Special Price 69,00 zł

Normalna cena: 169,00 zł

Sprawdź dostępność w salonach

Opis produktu

Model posiada delikatne przerysowania soczewek. 

Okulary damskie przeciwsłoneczne z oprawkami typu kocie oko. Oryginalności modelowi nadają oprawki, które z zewnątrz są w kolorze wrzosowym, a od środka są w odcieniu mlecznego różu. Model prezentuje się niezwykle oryginalnie dzięki lustrzanym soczewkom i grubszym oprawkom ze złotym logo PRIMAMODA. Fason dedykowany osobom o kwadratowej twarzy, którego celem jest nadanie twarzy miękkości. Ponadczasowy model w nowoczesnej odsłonie.

Soczewki posiadają filtr 3. kategorii, który doskonale chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Model posiada filtry polaryzacyjne, które eliminują refleksy świetlne odbijające się od powierzchni, takich jak jezdnia czy woda. Dzięki zastosowaniu tak silnego filtra okulary sprawdzą się podczas prowadzenia pojazdów czy pobytu nad morzem. Okulary posiadają atest CE gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania.

Informacje dodatkowe

Kolor Jasnoróżowy
Materiał Akryl/Metal

INFORMACJE O WYMIARACH OKULARÓW

okulary

A - szerokość oprawki 14 cm

B - szerokość szkła 5,1 cm

C - szerokość mostka 1,4 cm

E - długość zausznika 13,4 cm

Najnowsze opinie klientów

Dodaj pierwszą opinię

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul.Parafialna 27, 52-233 Wrocław, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815