Okulary przeciwsłoneczne typu cat eye w czarnym kolorze IVREA

Okulary przeciwsłoneczne typu cat eye w czarnym kolorze IVREA

Wyprzedaż

Numer katalogowy 13D-315171 SHINY.BLACK

-60%
Nowość w Outlet

Special Price 79,00 zł

Normalna cena: 199,00 zł

Sprawdź dostępność w salonach

Opis produktu

Okulary damskie przeciwsłoneczne w czarnym kolorze. Wązkie soczewki w ciemnym kolorze przypominające fason kocie oczy. Oryginalny model w stylu lat 50-tych. Zauszniki sygnowane złotym logiem PRIMAMODA. Okulary będą idealnym dodatkiem na lato do modnych, kobiecych stylizacji. Fason dedykowany osobom o prostokątnej twarzy, którego celem jest jej optyczne skrócenie.

Soczewki posiadają filtr 3. kategorii, który doskonale chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Model posiada filtry polaryzacyjne, które eliminują refleksy świetlne, odbijające się od powierzchni, takich jak jezdnia czy woda. Dzięki zastosowaniu tak silnego filtra okulary sprawdzą się podczas prowadzenia pojazdów czy pobytu nad morzem. Okulary posiadają atest CE gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania.

Okulary zapakowane w ochronny woreczek. Model w zestawie z eleganckim, czarnym, twardym etui, wzbogaconym złotym logiem PRIMAMODA oraz ściereczką z irchy, która delikatnie pielęgnuje okulary, nie powodując zarysowań.

Informacje dodatkowe

Kolor Czarny
Materiał Akryl/Metal

INFORMACJE O WYMIARACH OKULARÓW

okulary

A - szerokość oprawki 14,5 cm

B - szerokość szkła 5 cm

C - szerokość mostka 1,6 cm

D - wysokość oprawki 2,5 cm

E - długość zausznika 14 cm

Najnowsze opinie klientów

Dodaj pierwszą opinię

Dopełnij swój wizerunek:

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul.Parafialna 27, 52-233 Wrocław, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815