Spraw sobie lub najbliżej osobie wyjątkowy prezent. W ofercie PRIMAMODA znajdziesz wiele unikatowych akcesoriów, które sprawią radość zarówno Tobie, jak i obdarowywanej osobie.

Prezent dla niej i dla niego

Specjalnie dla Panów przygotowaliśmy eleganckie portfele oraz torby, które idealnie dopełnią zarówno biznesową, jak i casualową stylizację. Dla Pań mamy ogromny wybór pięknych, skórzanych torebek oraz portfeli. Do uzupełnienia jesienno-zimowej stylizacji fantastycznie sprawdzą się czapki oraz szale, wykonane z wysokiej jakości materiałów z największą dbałością o każdy szczegół. A unikatowe bransoletki, breloki czy paski to idealna opcja dla niezdecydowanych. Sprawdź, co przygotowaliśmy na prezent dla niej i dla niego! Zadbaj, aby te Święta obfitowały tylko w udane prezenty!"


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul.Parafialna 27, 52-233 Wrocław, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815