9 / 30 / 50 / 90
  1. 1
  2. 2

Klasyczne kozaki damskie to nieodłączny element jesienno-zimowej garderoby wielu kobiet. W ofercie marki Primamoda są dostępne modele wykonane ze skór naturalnych, jak i te uszyte z wysokiej jakości materiałów, imitujących skórę. Egzemplarze z dodatkowym ociepleniem w środku, będą doskonałym rozwiązaniem na mroźne dni. Wśród oferowanych kozaków damskich, bez problemu można znaleźć modele o klasycznym, prostym kroju, ale nie brakuje też egzemplarzy o nieco bardziej finezyjnych kształtach – z podwyższoną cholewką czy asymetrycznym wykończeniem.

Znajdujące się w ofercie sklepu Primamoda kozaki, to w większości modele o prostym kroju, często wzbogacone o jeden, charakterystyczny element, np. umieszczoną na cholewce klamerkę, aplikację na obcasie czy nosek w kontrastującym do reszty kolorze. Kozaki to buty, które doskonale komponują się z różnymi częściami garderoby, tworząc modne stylizacje na każdą okazję. Można je łączyć ze zwiewnymi sukienkami, szortami, dżinsami, ale też eleganckimi kreacjami i bez trudu skomponować zestaw, który pozwoli wyróżnić się z tłumu.

Do czego nosić kozaki ?

Skórzane kozaki można nosić nie tylko zimą, pora na nie przychodzi już jesienią kiedy to jeszcze można sobie pozwolić na zwiewna sukienkę jak i dopasowane jeansy. Do czarnych kozaków pasuje niemalże każdy kolor dlatego nie zastanawiając się można do nich ubierać co tylko się chce!

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul.Parafialna 27, 52-233 Wrocław, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815