9 / 30 / 50 / 90

Baleriny to jeden z najpopularniejszych rodzajów damskiego obuwia. Wielość dostępnych wzorów i kolorów powoduje, że bez problemu można je zestawić ze stylizacjami na różne okazje. Damskie baleriny są lekkie, co zapewnia komfort podczas ich noszenia. Mimo tego, że są to buty na płaskiej podeszwie, nie można odmówić im elegancji. Stanowią doskonałe dopełnienie zestawu do pracy, na uroczystą kolację lub imprezę ze znajomymi.

Z czym najlepiej je połączyć?


Możliwości jest wiele. Baleriny tak samo dobrze będą wyglądać w zestawie ze zwiewną sukienką, eleganckim kompletem czy dżinsami z dziurami. Klasyczne baleriny, utrzymane w stonowanych barwach, świetnie sprawdzają się w casualowych stylizacjach. Modele lakierowane dobrze prezentują się z eleganckimi sukienkami oraz marynarkami. Natomiast damskie baleriny bogato zdobione kokardami, dżetami lub cekinami, to idealny dodatek do koktajlowej sukienki. Skórzane baleriny to rodzaj obuwia, po który bez obaw mogą sięgnąć kobiety w każdym wieku. W naszej ofercie można znaleźć bogatą ofertę wysokiej jakości balerin, które sprawdzą się w różnych stylizacjach i będą pasowały zarówno nastolatkom, jak i paniom w średnim wieku.

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul.Parafialna 27, 52-233 Wrocław, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815