BRĄZOWA FARBA DO RENOWACJI SKÓR

BRĄZOWA FARBA DO RENOWACJI SKÓR

Numer katalogowy BARWNIK DO SKÓRY BROWN

17,00 zł

Sprawdź dostępność w salonach

Opis produktu

Wysokiej jakości farba do renowacji każdego rodzaju skór w kolorze brązowym. Dobrze wchłaniany przez skórę, odnawia kolor, odżywia ją i konserwuje. Skutecznie impregnuje i zabezpiecza przed wilgocią i kurzem. Obuwie długo zachowuje świeży i nowy wygląd.

Sposób użycia: Bardzo dokładnie oczyścić obuwie. Wstrząsnąć przed użyciem. Za pomocą znajdującego się w zakrętce pędzla równomiernie nanieść barwnik na powierzchnię obuwia.  Pozostawić do wyschnięcia, a następnie wypolerować but szczotką lub szmatką, aż do uzyskania połysku.

Uwaga: przed zastosowaniem na całej powierzchni należy wypróbować produkt na niewielkiej powierzchni, celem sprawdzenia działania preparatu na strukturę i kolor skóry. zastosowanie.

Kolor: brązowy

Pojemność: 50 ml

Najnowsze opinie klientów

Dodaj pierwszą opinię

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul.Parafialna 27, 52-233 Wrocław, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815