produkty PRIMAMODA W Women’s Health

W grudniowym magazynie Women's Health zostały zaprezentowane produkty PRIMAMODA jako prezenty od serca dla Twoich bliskich na zbliżające się święta, lub inne okoliczności. Piękne botki, modna torebka, ciepła czapka, czy też fantazyjny szalik to doskonała propozycja dla wszystkich Fashionistek.

Beżowe botki RADAGNO oraz RADDA wykonane zostały z wysokiej jakości materiału imitującego skórę licową. Jeden z fasonów z motywem zwierzęcym, drugi w kolorze czarnym z ozdobnym obcasem. Botki  posiadają fantazyjny modowy obcas. Model zapinany na dyskretny suwak po wewnętrznej stornie cholewki. Czarna torebka NICOTERA została wykonana ze skóry licowej. Fason o trapezowym kształcie z mocnymi rączkami oraz regulowanym paskiem na ramię. Torebka posiada zdobienia na przodzie w postaci złotych dżetów. Pojemne wnętrze zamykane jest na zatrzask. Model wewnątrz przedzielony na dwie części przy pomocy dużej kieszeni zapinanej na zamek. Dodatkowym elementem ozdobnym jest zawieszka z logo marki. Torebka VAGLIA posiada boki w jaśniejszym kolorze i jej uszy wysadzane są małymi dżetami i oczkami w srebrnym kolorze. Wykonana została z wysokiej jakości skóry licowej. Torebka MACCARI wykonana ze skóry licowe w czerwonym kolorze posiada fason w trapezowym kształcie, zapinany na zamek. Mocne i wygodne rączki pozwalają nosić torebkę w dłoni. Ozdobę stanowi logo marki na przodzie torebki. Czapka MITTA wykonana z wysokiej jakości materiałów to model z odpinanym pomponem, dzięki czemu czapkę łatwo utrzymać w czystości. Element ozdobny stanowi odpinany pompon z naturalnego futerka oraz modne woskowanie materiału, dzięki czemu czapka bardzo ładnie odbija światło. Dodatkowym elementem ozdobnym jest logo marki umieszczone na przodzie czapki. Czarny szal ZANETTI wykonany został z wysokiej jakości ciepłego sztucznego futerka w połączeniu, z brązową chustą z motywem zwierzęcym. Model można wiązać pod szyje w modny sposób. Szal idealny na jesienne i zimowe chłody - otula i ogrzewa. Nowoczesny fason uzupełni modne stylizacje.

Next Post → ← Previous Post

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul.Parafialna 27, 52-233 Wrocław, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815