PRODUKTY PRIMAMODA W MAGAZYNie AVANTI

W najwonszym wrześniowym wydaniu AVANTI, po raz kolejny pojawiły się produkty PRIMAMODA. Zaprezentowana została między innymi szara torebka ze skóry zamszowej ELCE i kowbojki ze skóry licowej LAMEZIA, które skradły serca Gwiazd.

Torebka wykonana ze skóry zamszowej w szarym kolorze. Mała torebka posiada srebrny łańcuszek, dzięki któremu można ją nosić na ramię. Torebka jest zamykana na dyskretny zatrzask. Srebrne logo marki stanowi subtelną ozdobę i nadaje całości unikatowy styl. Wewnątrz znajduje się zapinana na zamek kieszonka na drobiazgi.

Wkładane botki typu kowbojki, wykonane z beżowej skóry licowej. Model zdobiony modnymi wycięciami na cholewce w czerwonym kolorze. Fason z cholewką do połowy łydki, ze spiczastym noskiem i na niewysokim, stabilnym obcasie. Model inspirowany światowymi trendami.

Next Post → ← Previous Post

Sklep internetowy www.primamoda.com.pl prowadzony przez Prima Moda S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul.Parafialna 27, 52-233 Wrocław, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie  XII Wydział Gospdoarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS, pod numerem 0000271081 kapitał zakładowy 1.600.000 PLN NIP: 897-16-48-802 REGON: 932270815